Sklep narciarsko-snowboardowy Wrocław

Sklep stacjonarny - tymczasowo showroom przy ul. Krzemienieckiej 116

Oferujemy nowy i używany sprzęt znanych marek: Atomic, Rossignol, Salomon, Head, Volkl, Nordica, Fischer, Dynastar, Elan, Ride, Rome, Roxy, Capita, Bataleon, Union, i inne. W sprzedaży mamy zarówno najnowsze modele nart, jak również sprzęt katalogowy z lat ubiegłych w rewelacyjnych cenach. Kupisz u nas sprzęt dla całej rodziny: narty, buty, akcesoria: kaski, gogle, kije narciarskie, rękawiczki, ochraniacze, bieliznę termiczną itp.

Obecnie nasz sklep działa jako showroom przy ul. Krzemienieckiej 116. Zapraszamy ponownie do Pałacyku od października.

Komis

W naszym sklepie można znaleźć również rzeczy używane jak i komisowe. Masz narty, buty narciarskie, snowboard lub buty snowboardowe w dobrym stanie i nie starsze niż 5 lat? Przynieś je do nas. Nasz sklep to najlepsze miejsce, aby sprzedać lub kupić używany sprzęt. Zostawiając rzeczy u Nas wiążesz się umową komisową, jeżeli nie będzie zainteresowania odbieracie sprzęt nie ponosząc żadnych opłat!

UWAGA: komis jest czynny od listopada do połowy lutego!

Bootfitting

U nas możesz również dopasować buty narciarskie. Oferujemy wygrzewanie buta wewnętrznego i skorupy oraz wypełnienia Liquid Fit do butów Head. Do butów zakupionych w naszym sklepie pierwsze wygrzewanie gratis.

Parking

Przy naszym sklepie znajdują się miejsca parkingowe, aby z nich skorzystać należy podjechać do bramy, gdzie jest szlaban. Jeżeli szlaban jest opuszczony wystarczy nacisnąć przyciska na bramie i czekać na głos dozorcy.